گروه تولیدی و بافندگی تریکو مشعل| Trico Mashal group

 

.:: درباره ما گروه تولیدی و بافندگی تریکو مشعل| Trico Mashal group

مجموعه تولیدی تریکو مشعل در سال 1343 با مدیریت آقای اصغر نوری با هدف تولید پوشاک با کیفیت وارد بازار گردید. این مجموعه با در اختیار داشتن تیم طراحی متخصص و استفاده از دستگاهای به روز و با کیفیت و همینطور کادر مدیریتی اجرایی مجرب در زمینه تولید، فروش و بازاریابی همواره کوشیده تا کالایی در خور نام و شخصیت مردم ایران ارایه کند که قابل رقابت با محصولات مشابه اروپایی باشد. بیش از 50 نفر در قالب سه کارگاه تولیدی به طور ثابت و 20 نفر در واحدهای فروش مشغول به کار می باشند. این مجموعه هم اکنون از طریق کارگاه بافندگی خود که در ایران شهر شیراز مستقر می باشد پارچه های خود را به طور اختصاصی و سفارشی می سازد .
تریکو هم اکنون با به کارگیری نیروهای متخصص وفارغ التحصیل رشته های نساجی ،پوشاک و طراحی گرافیک و دوخت از دانش و تخصص بالایی درزمینه های نساجی و همینطور قسمت های مختلف تولید وطراحی بهره مند می باشد. از دیگر شاخصه های مجموعه تریکو مشعل استفاده از مشاوران و اساتید بنام و شناخته شده حوزه تبلیغات در امر برند سازی و بازار بوده که با کمک این اساتید توانسته در تبلیغات موفق عمل نماید.

محصولات:

تولید سالیانه تریکو مشعل در رسته پوشاک اقایان (انواع شورت و زیرپوش با کیفیت)

 

  • اهداف و چشم اندازها:
          شرکت تریکو مشعل تا سال 1397 تولیدات خود را افزایش داده و در زمینه های دیگر پوشاک خط تولید جدید راه اندازی میکند (در سال 95 چند دستگاه خریداری شده و یکی از خط تولیدات در اواخر سال 95 راه اندازی میشود) و جزو برترین های برند پوشاک درخاورمیانه خواهد بود.
  • ماموریت:
          شرکت تریکو مشعل با تولید پوشاک با کیفیت و متنوع در راستای ارتقای مقام پوشاک ایرانی با بیش از 50 سال سابقه می کوشد.
  • ارزش:
         ارزش ها در شرکت تریکو مشعل، بر مبنای رضایت مشتریان و همکاران بوده و کسب وفاداری آنان پشتوانه ابدی تریکو مشعل خواهد بود. 

زیرپوش تریکو مشعل , محصولات تریکو مشعل , تولیدی و بافندگی تریکو مشعل , info@tricomashal.com , تولید کننده زیرپوش زنانه , تولید کننده زیرپوش مردانه , تولیدی و بافندگی تریکو مشعل , زیرپوش زنانه , تولید انواع زیرپوش مردانه و زنانه , محصولات گروه تریکو مشعل , بافندگی تریکو مشعل


2015 © تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به گروه تولیدی و بافندگی تریکو مشعل| Trico Mashal group می باشد.